Wykwalifikowany pracownik VHF / wentylowana ściana osłonowa

 

Hörmannshofer - jako przedsiębiorstwo  działamy z sukcesem i zarazem od prawie 60 lat na rynku niemieckim specjalizując się w wykonaniu ocieplenia elewacji budynków metodą lekką-mokrą (ETICS/WDVS) oraz montażu fasady wentylowanej na podkonstrukcji aluminiowej i drewnianej (VHF).

Jako prężna, stabilna i rozwijająca się w dalszym ciągu firma poszukujemy w najbliższym czasie  dla wzmocnienia naszych zakładów zajmujących montażem fasad wentylowanych pracowników oraz brygady w zawodzie monter fasad.

 

 Zakład pracy w:
Marktoberdorf, Königsbrunn
Jeśli zdobyłeś już:

doświadczenie w montażu fasad wentylowanych aluminiowej lub drewnianej (okladziny typu: Trespa, Alucobond, Eternit, Fundermax, Reynobond, itp.). Masz wysoką świadomość jakości wykonywanej pracy. Osiągasz wyznaczone cele, jesteś pracowity, uczciwy i lojalny. Cenisz sobie zadbany wygląd zewnętrzny mając zarazem koleżenskie podejście do kolegów.
W idelanym przypadku jestes z zawodu stolarzem, mechanikiem, dekarzem, blacharzem, monterem kostrukcji stalowych, monterem plyt Gk i posiadasz prawo jazdy.

U nas czekają na Ciebie:

atrakcyjne zarobki zależne od zaangażowania i płatne dwa razy w miesiącu. Możliwość częstych zjazdów do kraju. Długoterminowa posada na niemieckiej umowie z zatrudnieniem bezpośrednio w naszej firmie.
Koleżenska atmosfera, zangażowana i uczciwa współpraca oraz nasze wsparcie.
Otrzymasz także pakiet socjalny, ubranie robocze narzędzia oraz samochód służbowy w czasie godzin pracy (jedna brygada/jeden samochód).

 

Wzbudziliśmy zainteresowanie?
Cieszymy się na aplikację i kontankt z Państwa strony. Dokumenty rekrutacyjne proszę przeslać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba kontaktowa:

Mariusz Bajorek

Telefon: 0049 176 43 25 04 48
E-Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferty pracy

 Przedsiębiorstwo