Dociepleniowiec/pracownik ocieplenia elewacji budynków Malarz/Murarz/Tynkarz

Hörmannshofer - jako przedsiębiorstwo  działamy z sukcesem i zarazem od prawie 60 lat na rynku niemieckim specjalizując się w wykonaniu ocieplenia elewacji budynków metodą lekką-mokrą (ETICS/WDVS) oraz montażu fasady wentylowanej na podkonstrukcji aluminiowej i drewnianej (VHF).

Jako prężna, stabilna i rozwijającasię w dalszym ciągu firmaposzukujemy w najbliższym czasie  dla wzmocnienia naszych zakładów zajmujących sie ociepleniem elewacji pracowników oraz brygadyw zawodzie dociepleniowiec malarz/murarz/tynkarz.

 

Zakład pracy w:
Pöttmes, Marktoberdorf, Halle, Niederdorf
 Jeśli zdobyłeś już:
doświadczenie przy ociepleniu elewacji budnyków, umiesz pracować w zespole i masz wysoką świadomość jakości wykonywanej pracy. Osiągasz wyznaczone cele, jesteś pracowity, uczciwy i lojalny. Cenisz sobie zadbany wygląd zewnętrzny mając zarazem koleżenskie podejście do kolegów. W idealnym przypadku posiadasz prawo jazdy.
U nas czekają na Ciebie:

atrakcyjne zarobki zależne od zaangażowania i płatne dwa razy w miesiącu. Możliwość częstych zjazdów do kraju. Długoterminowa posada na niemieckiej umowie z zatrudnieniem bezpośrednio w naszej firmie.
Koleżenska atmosfera, zangażowana i uczciwa współpraca oraz nasze wsparcie.
Otrzymasz także pakiet socjalny, ubranie robocze narzędzia oraz samochód służbowy w czasie godzin pracy (jedna brygada/jeden samochód).

 

Haben wir Ihr Interesse geweckt?

Wzbudziliśmy zainteresowanie?

Cieszymy się na aplikację i kontankt z Państwa strony. Dokumenty rekrutacyjne proszę przeslać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba kontaktowa: Mariusz Bajorek
Telefon: 0049 176 43 25 04 48
E-Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferty pracy

 Przedsiębiorstwo